O nas - CoffeePlanet

COFFEE PLANET

Powstaliśmy i jesteśmy dla Państwa. W nasze usługi wkładamy dużo pasji. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości na temat wyboru ekspresu ciśnieniowego i jego użytkowania, wiedzy praktycznej, ogólne i w ogóle orientacji na temat kawy jako takiej – jej fenomenu.

Lubimy zarażać naszą pasją, więc oferujemy szkolenia z zakresu wiedzy o kawie, przyrządzaniu oraz obsługi i konserwacji maszyn do kawy. Dostarczamy również rozwiązania cateringu kawowego, idealnego rozwiązania poczęstunku na biznesowych spotkaniach lub na wszelkie inne, specjalne okazje.

DBAMY O SPOKÓJ NASZYCH KLIENTÓW

Zawsze pilnujmy tego, aby nasi Klienci zawsze mogli delektować się najlepszą kawą, aby ich maszyny do kawy – domowe czy profesjonalne kombajny / vendingi – zawsze były sprawne i pełne ziaren najlepszej kawy.

A jeśli przypadkiem los przyniesie usterkę techniczną ekspresu – wychodzimy na przeciw pytaniom i na czas naprawy gwarantujemy Państwu zastępczą maszynę. Nasza opieka sprawi, że codzienne świadczenie w delektowaniu się kawą to tylko miłe chwile…

W pełni profesjonalna i kompletna oferta kawowa od A do Z!

W COFFEE PLANET znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz aby delektować się pyszną, aromatyczną kawą.

Począwszy od wszelkich ekspresów do kawy renomowanych marek JURA, GAGGIA, SAECO PROFESSIONAL, NECTA, FUTURMAT, VISACREM oraz NIVONA, kawę ziarnistą a także świeżo paloną aż z 25 krajów świata, profesjonalny serwis techniczny, szereg akcesoriów i usług dodatkowych, na opiece technicznej i serwisowej kończąc...

Brak produktów w koszyku.

Ulubione 0
Przejdź do ulubionych Kontynuuj zakupy